Serwis klimatyzacji / wentylacji

Wentylacja mechaniczna do sprawnego działania wymaga serwisu. Czas jego przeprowadzania określany jest przez producenta i zazwyczaj zaleca się cykliczne serwisowanie. Podczas usługi sprawdza się przede wszystkim wydatek wentylacji, ilość wymian powietrza i ciąg we wszystkich jej kanałach. Wentylacja wymaga również wyczyszczenia, aby utrzymać odpowiednią jakość powietrza.

Dlaczego warto serwisować urządzenia wentylacyjne?

Serwis wentylacji ma na celu przede wszystkim udrożnić przepływ powietrza, zdezynfekować kanały wentylacyjne oraz usunąć usterki. Każda z tych czynności jest niezwykle ważna dla sprawnego i zgodnego z przeznaczeniem funkcjonowania układu wentylacji. Prawidłowo działające urządzenia wentylacyjne nie tylko dbają o jakość powietrza, ale też zapobiegają wielu chorobom. Nieodpowiednia wentylacja pomieszczeń prowadzi do złego samopoczucia a nawet wielu reakcji alergicznych u osób przebywających w budynku. Ponadto negatywne konsekwencje niedrożnej lub wadliwej wentylacji dotykają też samej konstrukcji budynku, ponieważ wilgoć wnika w ściany i prowadzi do ich stopniowej destrukcji.

W celu utrzymania sprawnego działania wentylacji oferujemy usługę serwisową, w skład której wchodzi:

  • pomiar jakości powietrza (temperatura, wilgotność itd.)
  • czyszczenie mechaniczne kanałów wentylacji,
  • czyszczenie oraz usługę higienizacji przewodów i urządzeń wentylacyjnych,
  • usuwanie usterek, jeśli takie się pojawiły,
  • dezynfekcję całej instalacji wentylacyjnej, w celu poprawy jakości powietrza,
   serwis instalacji wykonujemy na życzenie klienta jednorazowo lub okresowo.Każdy przeprowadzony przez nas serwis zostaje udokumentowany protokołem powykonawczym.

Wszystkie usługi przeprowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów.

ZAPTYAJ O SZCZEGÓŁY

Partnerzy handlowi