Ciepło technologiczne

Ciepło technologiczne wykorzystywane jest wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości ogrzania pomieszczeń za pomocą tradycyjnych grzejników, czyli np. w lokalach usługowych, handlowych, halach produkcyjnych, magazynach oraz innych wielkometrażaowych pomieszczeniach.


Ciepło technologiczne jest ciepłem dostarczanym w procesach produkcyjnych do odbiorników technologicznych takich jak nagrzewnice central wentylacyjnych, nagrzewnice powietrzne, kurtyny powietrzne i inne urządzenia, których zasilanie oparte jest na cieple technologicznym.


Wykonując instalację ciepła technologicznego, wykorzystujemy liczne zawory i regulatory w celu zapewnienia takich warunków atmosferycznych, na jakich zależy Klientowi w danym pomieszczeniu.


Zaprojektowanie i wykonanie instalacji grzewczych wymaga fachowej wiedzy i odpowiednich kompetencji. Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są w stanie wykonać najbardziej skomplikowane instalacje, wykorzystując przy tym najlepsze materiały od renomowanych producentów.

ZAPTYAJ O SZCZEGÓŁY

Partnerzy handlowi