APLIKATOR PIAN POLIURETANOWYCH I POLIMOCZNIKOWYCH

Opis stanowiska:

  • znajomość obsługi agregatów do aplikacji (E-10HP – Graco E-XP2 ELITE– Graco)
  • znajomość budowy pistoletu Graco FUSION i jego czyszczenia
  • umiejętność aplikacji powłok z pian otwartokomórkowych i zamkniętokomórkowych
  • umiejętność aplikacji powłok polimocznikowych

Wymagania:

  • wykształcenie dowolne
  • wskazana praktyka w aplikacji powłok poliuretanowych (piany) i polimocznikowych
  • posiadanie prawa jazdy kategorii co najmniej B
  • myślenie i kreatywność (nie zapominanie zabraniu wyposażenia niezbędnego do wykonania pracy)
  • umiejętność koncentracji na realizowanym zadaniu
  • dyspozycyjność

Dodatkowe atuty kandydata:

  • praktyka lakiernicza
  • umiejętności z zakresu prac budowlanych:
    • zabudowa kartonowo-gipsowa
    • wykonywanie wylewek ze spadkiem
    • układanie płytek
    • zaciąganie tynków, w tym marmolitem
    • pokrywanie dachów blachą, blachodachówką, dachówką
  • umiejętności z zakresu prac blacharskich samochodowych

Oczekiwane cechy osobowości:

  • samodzielność
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami, przy zaawansowanych technologiach
  • dobre warunki wynagrodzenia

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W dokumentach prosimy umieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Inprotect S.C.  z siedzibą w Warszawie, ul. Bogusławskiego 12/14 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Inprotect S.C.,  wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pracodawca informuje,  że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Inprotect S.C.  z siedzibą w Warszawie, ul. Bogusławskiego 12/14.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji.
  4. W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach a tym samym zachowania CV w naszej bazie, proszę o umieszczenie  w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inprotect S.C.  z siedzibą w Warszawie, ul. Bogusławskiego 12/14 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody. Każdą zmianę można zgłosić na adres: biuro@inprotect.pl
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Jednak konsekwencją ich niepodania będzie odrzucenie CV bez rozpatrywania.
  8. Pana/Pani dane nie będą profilowane.
  9. Danych osobowych nie przekazujemy do państw trzecich oraz organizacji międzynarodowych.