Wybierz co chcesz uszczelnić lub zabezpieczyć.

Maszyny i narzędzia

Zabezpieczenie maszyn, konstrukcji przed uszkodzeniami lub wilgocią. Polepsza przyczepność.

Podłoża

Zabezpieczenia ścian wraz powierzchnią podłoża oraz elementów konstrukcyjnych hal, budynków itd.

Fundamenty

Warstwa ochronna i jednocześnie idealna ochrona przed wodą oraz wilgocią. Zabezpiecza budynki, hale produkcyjne itd.

Dachy

Powierzchnie dachów, bez konieczności zdejmowania np. „papy”. Idealna ochrona przed wodą.

Zbiorniki

Zabezpieczenie zbiorników ppoż, wody pitnej, retencyjnych. Od wewnątrz i z zewnątrz. Atesty na kontakt z wodą. Bez przenikania.

Jachty

Zabezpieczenie i renowacja kadłubów jachtów i łodzi. W 100% zabezpiecza przed działaniem wody.

Produkcja – Przemysł

Stosowane przez nas powłoki polimocznikowe i poliuretanowe są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego . Pozostają całkowicie obojętne oraz nieszkodliwe. Dzięki tym właściwościom cieszą się ogromnym powodzeniem we wszystkich branżach rolniczych oraz przemysłowych.  Powłoki te przez cały czas eksploatacji zapewniają bezpieczeństwo pozostania w postaci powykonawczej oraz zapewniają gwarancję że nie będą się łuszczyć bądź pękać w przeciwieństwie do innych tradycyjnych technologii.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy niezawodne zabezpieczenie powierzchni powłokami polimocznikowymi Tecnopol i Line-X i gwarantujemy, że materiały użyte do pracy zostały przebadane i są całkowicie bezpieczne oraz mogą mieć stały kontakt z żywnością. Na tej podstawie znalazły zastosowanie jako podłogi w halach produkcyjnych oraz jako podłogi i ściany samochodów transportujących żywność. Doskonały wynik testu potwierdzającego nasze słowa dostarczymy Państwu na spotkaniu bądź mailowo. Zostały przeprowadzone testy zgodne z wymaganiami Dyrektywy odnośnie Plastików 2002/72/EC, „Materiały plastikowe i artykuły w kontakcie z żywnością”. W ściśle określonych Warunkach testowych – 24 godziny w temperaturze 40 stopni Celsjusza, przy zastosowaniu nawodnionych i natłuszczonych symulatorów żywności.

Produkty stosowane przez naszą firmę doskonale sprawdzaja się na wszelkiego rodzaju sprzętach użytku rolniczego narażonego na wiele czynników zewnętrznych, często pracującego w skrajnych warunkach. Powłoki dają pełne zabezpieczenie antykorozyjne jak również zabezpieczają przed kwasami i uszkodzeniami mechanicznymi.