O NAS…

Jesteśmy firmą specjalizującą się w realizacji projektów przy użyciu produktów poliuretanowych w przemyśle budowlanym, samochodowym jak również militarnym o szerokiej skali. Współpracowaliśmy przy procesach inwestycyjnych wielu prestiżowych inwestycji.

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu z Państwa strony oraz sukcesach w działalności ściśle związanych z przeciekami, problemami z wodą, termoizolacji i hydroizolacji ogółem, jakie mają nasi Klienci mamy do zaoferowania szeroką gamę specjalistycznych usług mających na celu wszelakie zabezpieczenia różnorodnych powierzchni. Współpracując z najlepszymi producentami na świecie, którzy dostarczają nam najnowsze rozwiązania pozwalające dostosować się do każdego środowiska oraz problemu, jesteśmy w stanie stawić czoła wszystkim przeciwnością jakie napotykają Państwo w swoim otoczeniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby rozwiać Państwa wątpliwości i zapewnić, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości.