DLACZEGO NASZA FIRMA? DLACZEGO POWŁOKI POLIURETANOWE?

Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie jakich środków używa nasza firma i dlaczego są one najlepszym rozwiązaniem dla problemu, który powstał. Dlaczego środki POLIURETANOWE, są o wiele lepszym rozwiązanie od epoksydów czy też gum tylko tak naprawdę markujących prawdziwe możliwości, które zapewni Wam inrpotect.

W gamie produktów używanych do zabezpieczenia wszystkich powierzchni znajdują się środki zasadniczo różniące się od dostępnej konkurencji, wyróżnia je między innymi:

  • Wysoka rozciągliwość, co w odróżnieniu od żywic epoksydowych daje nam bijącą na głowę wytrzymałość na warunki zewnętrzne,
  • Wysoka elastyczność,
  • Bardzo wysoką skuteczność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki specyficznej strukturze wewnętrznej warstwa ochronna jest odporna na uderzenia, wstrząsy oraz na otarcia,
  • Zapobieganie rdzy i korozji,
  • Możliwość nałożenia na wszystkiego rodzaju powierzchnie daje nam przewagę nad środkami rodzimymi na rynku budowlanym co skutkuje ogromnym zadowoleniem klientów oraz skutecznością w działaniu.

Wszystkie powyższe zalety powłok poliuretanowych dają możliwości do dnia dzisiejszego nieosiągalne a zarazem proste i nie powodujące dużych zmian w strukturze budowlanej spełniając tym samym wszystkie polskie normy potwierdzone szeregiem certyfikatów.